סלונים איטלקיים | סלון איטלקי

סלונים איטלקיים הם כמו גבינות צרפתיות, בשר ארגנטינאי, מכונית גרמנית ושטרודל וינאי. כשחושבים עליהם, חושבים על המוצר הטוב ביותר בתחומו. זאת הסיבה לכך שאנחנו סומכים את ידינו על התוצרת האיטלקית והמסורת האיטלקית רבות השנים בתחום הריהוט הביתי. מצאנו את חברות יצור הרהיטים הטובות ביותר באיטליה, ואיתן אנו עובדים ומהם אנו מייבאים את הרהיטים שלנו – סלונים איטלקים, ספות איטלקיות מיטות איטלקיות ומטבחים איטלקיים. חלק מהריהוט הוא קלאסי ובעל מראה מסורתי, כזה שמפאר ומוקיר את המסורת האיטלקית, וחלק מהריהוט הוא מודרני וחדשני במראה שלו. לא משנה במה תבחרו, כל הרהיטים שלנו מיוצרים באיטליה ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן מבחינת רמת הייצור, רמת התכנון ורמת חומרי הגלם שבהם השתמשו.

סלונים איטלקים – סמל סטטוס

סלון איטלקי בבית מהווה סמל סטטוס לכל דבר. סמל שכזה מסמל מעמד מסוים ומקנה יוקרה לבית כולו. סלון מעוצב ומוקפד ישר עושה רושם טוב על כל מי שבא לבקר אתכם, וכמובן שמעבר לכך שהוא מהווה סמל סטטוס, הוא גם נוח ומספק פרקטיקה גבוהה במיוחד. הרי אין משמעות לסלון שהוא רק יפה, כל סלון וכל ריהוט חייב להיות בעל פונקציונאליות גבוהה כשמדובר בבית הפרטי שלכם, ולא נניח במוזיאון שמטרתו רק להציג.

איך בוחרים סלון איטלקי?

עצם כך שריהוט מוגדר כריהוט איטלקי, לא אומר בהכרח שהוא כזה. יש לוודא שהוא אכן מיוצר באיטליה, ולא למשל בסין או במדינה אחרת. כמובן שהוא חייב להיות מתוכנן על ידי חברה איטלקית ואנשי מקצוע איטלקיים. מדובר באומנות שמועברת מדור לדור ואין חכם כבעל ניסיון. אם תבחרו ריהוט קלאסי או ריהוט מודרני, זוהי כבר בחירה על פי הטעם האישי שלכם, אבל כדי שסלון איטלקי ייחשב כאיטלקי, הוא חייב להיות כזה באופן מלא. כמובן שגם בתוך איטליה קיימים יצרנים רבים מאוד וסטנדרטים שונים של עבודה, לכן כדאי לבצע מחקר ולהבין מי הן החברות המובילות והאיכותיות ביותר בנמצא.אתם מוזמנים לקרוא יותר אודות חברתנו - "איטליה מיה" – בקישור הבא, לדבר איתנו במספר053-7755444 ולבוא לבקר אותנו באולם התצוגה ברוז´נסקי 3, ראשון לציון. נשמח לארח אתכם ולהתאים לכם את הסלון שמתאים לכם.

חזרה