סלונים איטלקיים במבצע | סלוני עור איטלקי במבצע

היכן למצוא סלוני עור איטלקי במבצע?

יש משהו בעור שמדבר לאנשים. הוא אמנם לא מתאים לכולם, אבל כל ריהוט מעור איטלקי אמיתי מקנה לחלל שבו הוא נמצא משהו אחר – יוקרתי, מהודר, מרשים. סלונים מעור בדרך כלל נתפסים כסלונים קלאסיים ומסורתיים יותר, ולרוב גם יקרים יותר, בדיוק בגלל אותו הדר שהעור משרה. כשמדובר בעור אמיתי, לרוב המחיר יהיה בהתאם, ובעיקר כשמדובר ביבוא של סלון עור אותנטי מאיטליה, אך אין זה אומר שלא ניתן למצוא מבצעים משתלמים מאוד, שעוזרים לבצע רכישה חכמה. היכנסו לקישור הבאותוכלו לבדוק חלק ניכר מהקטלוג המרשים שלנו, וגם לבדוק סלונים מעור איטלקי במבצע.

סלון מעור או סלון מבד?

זוהי שאלה ששואלים ישראלים רבים כשהם מעוניינים לרכוש סלון חדש לבית שלהם. אנחנו מאמינים שבראש ובראשונה, מדובר בעניין של טעם. יש אנשים של עור ויש אנשים של בד. מעבר לכך, כל בית הוא בעל עיצוב פנים משלו, ואם כבר השקעתם בעיצוב של הסלון, כדאי לרכוש ריהוט שיחמיא ויתאים לריהוט ולעיצוב הנוכחי שקיים בו.

אם מדובר בסלון שרק כעת התחלתם לעצב, אזי האפשרויות פתוחות בפניכם מבחינת העיצוב, ורק נותר להתאים בין רכישת הסלון לבין שאר האלמנטים שיהוו חלק מהעיצוב העתידי. סלון מעור מקנה כאמור תחושה יוקרתית וקלאסית יותר. סלון מבד נחשב למודרני יותר, קליל יותר, ומתאים לעיצוב חופשי ופחות רשמי או מחייב. סלונים מבד נפוצים מאוד בישראל גם הם, ובפרט בקרב הקהל הצעיר. בכל אופן, אצלנו תוכלו למצוא סלונים איטלקיים במבצע גם מבד וגם מעור.

נוחות או עיצוב?

אין סיבה להתפשר על אף אחד מהמאפיינים החשובים הללו. סלון נועד לישיבה וחייב להיות נוח ופונקציונאלי, בין אם מדובר בספה פינתית, בספה נפתחת או בכל ספה או כורסא אחרת. כשרוכשים מוצר איכותי, לרוב הוא גם מעוצב באופן מושך ומשפר את הנראות של החלל, בין אם מדובר בעיצוב מסורתי ובין אם בעיצוב מודרני.

חברת "איטליה מיה" תשמח לספק לכם ייעוץ בטלפון מספר 03-9222024או באולם התצוגה המהודר שלנו ברוז´נסקי 3, ראשון לציון. נשמח לראותכם!
חזרה