ספה פינתית | ספות פינתיות

מגיע שלב בחיים של כמעט כל אדם או משפחה שבמהלכו הם צריכים לרכוש ריהוט חדש לבית. הריהוט הישן התבלה או נשבר או לא מספק יותר את שלל הצרכים. יכול להיות גם שפשוט רוצים לעצב מחדש את הסלון ולגרום לו להיות מושך יותר או נוח יותר לשימוש. לא משנה מה הסיבה, ריהוט חדש לבית הוא תמיד אירוע מרגש וחברת "איטליה מיה" תשמח להתאים לכם ריהוט שיענה על כל הצרכים שלכם. ניתן להגיע לאולם התצוגה שלנו, להסביר לנו מה אתם צריכים ונספק לכם מענה בהתאם. אם מדובר ברכישה גדולה ומקיפה או רק ברכישה בודדת של ספה פינתית בזול, אנחנו מציעים כל העת מבצעים משתלמים שניתן להתרשם מהם יותר בקישור הבא.

לרכוש ריהוט באופן משתלם

יכול להיות שרכישת הריהוט לא הייתה מתוכננת ואולי התקציב שלכם הוא בעל מגבלות, אבל עדיין ברצונכם לבצע רכישה טובה שתספיק לשנים ארוכות. אנחנו מציעים ספות פינתיות זולות אך איכותיות ביותר ובעלות עיצוב אלגנטי - כמיטב המסורת האיטלקית. חלקן נפתחות למיטה וחלקן לא, ותוכלו לבחור את הספה שמתאימה לכם מתוך הקטלוג העשיר שלנו, שכולו מלא ברהיטים שמיוצרים על ידי מיטב חברות הרהיטים באיטליה. אנחנו בוררים את הרהיטים הטובים ביותר ואותם אנו מייבאים ארצה, ובכך אנחנו מספקים מענה לצרכים של הקהל הישראלי בכל הנוגע לריהוט איטלקי איכותי ומהוקצע במחירים אטרקטיביים.

ספה פינתית או ספה נפתחת


שאלה ששואלים את עצמם ישראלים רבים היא האם לרכוש ספה פינתית או ספה נפתחת. יש לשקול את הצרכים שלכם, את כמות האנשים שישתמשו בה, את אופן השימוש ואת הטעם האישי שלכם. גם בתוך הקטגוריות של ספה פינתית וספה נפתחת יש אפשרויות שונות שניתן לשקול מבחינת דגמים, צבעים, בדים, עורות, גדלים ומחירים. אם חשוב לכם שהספה תשמש גם כמיטה, כמובן שכדאי לבחור בספה נפתחת. במידה ולא, שתי הקטגוריות הן מצוינות ויש לשקול את הפרמטרים שנרשמו לעיל.אם אתם מחפשים ספה פינתית זולה, חברת "איטליה מיה" תשמח לספק לכם מגוון שלם של אפשרויות. ניתן לבקר אותנו באולם התצוגה ברחוב רוז´נסקי 3, ראשון לציון, ולשוחח עימנו בטלפון 03-9222024.
חזרה