ריהוט איטלקי קלאסיאין תחליף לריהוט איטלקי מסורתי. לעיתים, קשה להתעלות על המסורת ועל הקלאסיקה. כמו שאי אפשר להחליף את מוצארט, בטהובן או ויוואלדי, כך קשה להתעלות על המסורת של הריהוט האיטלקי. ניתן לראות גם באמנות עתיקה את רמת ההשקעה מבחינת הזמן והמשאבים המושקעים בכל אלמנט ובכל מאפיין של היצירה. כשזה מגיע לריהוט איטלקי, ההקפדה על כל הפרטים הקטנים ביותר, הפרפקציוניזם חסר הפשרות, איכות העץ, העורות והבדים, רמת העיצוב ורמת הנוחות הם חסרי תחרות. ריהוט איטלקי עתיק הוא מקור להשראה ומקור לגאווה בעבור ארץ המגף, וזה ניכר באיכות התוצר ובכמות המכירות המתבצעת בעולם בכל שנה ושנה.

ריהוט איטלקי קלאסי

חברתנו "איטליה מיה" מאמינה בריהוט איכותי שמחזיק שנים רבות ומעוצב באופן המרגש והמוקפד ביותר. אין פרט בריהוט שאנו מייבאים שלא מושקעת בו חשיבה אדירה ואין פרט שלא מקבל תשומת לב פרטנית, כמו יחס שמעניק הורה לילד שלו. לא בכדי אנחנו עוסקים ספציפית בייבוא של ריהוט איטלקי בסגנון עתיק – הוא עונה על כל הצרכים וכל הרצונות של הציבור הישראלי והפופולאריות שלו איננה מקרית. בין אם מעוניינים לרכוש מטבח איטלקי, ספות איטלקיות או מיטה איטלקית, הקטלוג שלנו עשיר בריהוט המיוצר בצפון איטליה ועל ידי מיטב חברות הרהיטים האיטלקיות. אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר אודותינו כאן.

ריהוט קלאסי או ריהוט מודרני?

אנו מאמינים בכך שיש קלאסיקות על זמניות. מה שכן, קיימות אופציות רבות אחרות, ראויות לא פחות, שניתן וכדאי לשקול בעת הרכישה. זה עניין של טעם והתאמה לחלל. אם אתם מעוניינים בעיצוב מודרני של הבית או של המשרד, כדאי לבחור בריהוט מודרני. ריהוט איטלקי לא כולל רק סגנון עתיק, אלא גם סגנון חדש יותר. גם מבחינת ריהוט מודרני יש לנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות שניתן לבוא ולהתרשם מהן באולם התצוגה המרווח שלנו.

חברת "איטליה מיה" תשמח לתת לכם שירות לקוחות וייעוץ אישי בטלפון מספר 03-9222024. על מנת שתוכלו להתרשם באופן מלא ולרכוש ריהוט איטלקי איכותי מהקטלוג שלנו, ניתן לבקר אותנו באולם התצוגה ברוז´נסקי 3, ראשון לציון. נשמח לראותכם!
חזרה