חברות רהיטים מאיטליה | ריהוט איטלקי

עוברים לבית חדש? זאת תקופה מרגשת ונפלאה בחייכם. אם כבר השקעתם והחלטתם להשתדרג ולעבור לבית שהוא גדול יותר ו/או במיקום טוב ומעניין יותר, כדאי להשלים את החבילה עם ריהוט איטלקי איכותי במיוחד, היישר מצפון איטליה. לא משנה אם זה בית חדש לחלוטין או בית חדש עבורכם באופן פרטני, זאת ההזדמנות שלכם לפתוח דף חדש ולבנות את בית החלומות שתמיד רציתם. הבית שבו יהיה לכם כיף לשהות, לחיות, לאכול, לישון, לחוויות חוויות ולארח משפחה וחברים. חברת "איטליה מיה" עוסקת בייבוא ובשיווק של רהיטים איכותיים מחברות רהיטים מאיטליה, לרבות כל הריהוט הרלוונטי: מטבחים, ספות ומיטות.

ריהוט איטלקי במרכז הארץ

אם אתם עוברים לבית חדש במרכז הארץ, אנחנו ממוקמים בראשון לציון ותוכלו להגיע להתרשם מהריהוט הנפלא שלנו ובנוסף לעלעל בקטלוג ולקבל ריהוט בהתאמה אישית. כל הריהוט שלנו הוא ריהוט מוקפד ואיכותי, שנבחר בקפידה על ידינו ומיוצר רק על ידי מיטב היצרנים האיטלקיים. הריהוט האיטלקי, ובפרט המטבח האיטלקי, ידוע באיכות הגימור שלו ובאיכות הגבוהה של חומרי הגלם שבהם הוא משתמש. הוא משלב בתוכו פונקציונאליות גבוהה ואסתטיקה אלגנטית. קיימות אפשריות לרכוש ריהוט מודרני וריהוט קלאסי, כמיטב המסורת האיטלקית, שאוהבת גם לחדש ולהוות את חוד החנית באותה עת וגם לשמור ולהוקיר מסורת ארוכת שנים.

מטבחים איטלקיים

חברתנו מייבאת ארצה באופן בלעדי את המטבחים המרגשים של חברת Gicinque Cucine. החברה ידועה בשיטות הייצור הייחודית והקפדניות שלה ובשימוש בעץ ובחומרי הגלם המשובחים ביותר. היא עושה זאת כבר כ-5 עשורים והמטבחים שלה נמכרים בכל רחבי העולם. חברתנו עתירת הניסיון תוכל להתאים לכם את המטבח המתאים לכם ביותר, כך שהמעבר לבית החדש יהיה אף מיוחד יותר, ותקבלו מטבח איטלקי נהדר, מהוקצע ומושקע.


איטליה מיה

כשמדובר בייבוא של ריהוט מחברות רהיטים מאיטליה, חברתנו היא הטובה ביותר, ובפרט כשמדובר באזור המרכז. אם אתם בדיוק מחפשים ריהוט איטלקי ראשון לציון, אנחנו אופציה נפלאה עבורכם ותוכלו להגיע אלינו ולהתרשם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 053-7755444. ניתן ליצור איתנו קשר גם בטופסבאתר.


חזרה