קניית סלון לבית החדש

בשעה טובה, הגיע הזמן לעבור לבית חדש ולרהט אותו עם מערכת ישיבה חדשה. זה הזמן להתחיל להכיר את שוק הרהיטים של היום, שופע ההזדמנויות ועתיר האפשרויות, העושה שימוש בטכנולוגיות חדישות על מנת להביא אליכם הביתה את הרהיטים המשוכללים, הנוחים והטובים ביותר מאי פעם.

נכון, המבחר גדול וההיצע עשוי לבלבל, אבל בדיוק לשם כך אספנו עבורכם כמה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את משימת רכישת הסלון, על מנת שתיהנו ממנו לאורך זמן רב ככל האפשר.

מה אופנתי בסלונים של היום?

התשובה למה שאופנתי היום היא פחות או יותר "כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו, אפשר לעשות". הכוונה היא שאפשר לשלב בסלון כמעט כל צבע, כל מרקם, כל דגם. תוכלו לקנות ספה תלת מושבית או ספה נפתחת למיטה, תוכלו להוסיף שולחן קפה קטן בעל עיצוב תואם ולצרף כורסת טלוויזיה נוחה.

שימו לב שמוטב להגדיר את הצרכים שלכם מראש, עוד בבית, על מנת שתדעו מה אתם בכלל צריכים עבור הסלון הפרטי שלכם. אחרת, באולם התצוגה עצמו, הראש שלכם עלול להסתחרר מרוב אפשרויות מלהיבות.

חומרי הגלם מהם בנויה הסלון


רובנו קונים סלון שאמור לשמש אותנו למשך שנים רבות, ואיננו מחליפים סלון בתדירות גבוהה. לפיכך, כשאתם מתלבטים באיזה סלון כדאי לבחור, קחו בחשבון גם את חומרי הגלם מהם הוא מורכב. הם צריכים להיות איכותיים ככל האפשר, אבל גם עמידים לאורך זמן. בררו במה כרוכה התחזוקה של הרהיטים הללו, כדי שתדעו כיצד להאריך את חייהם. בדקו מי היצרן של הסלון, איזה מוניטין יש לחברה, האם יש אחריות על הסלון ולאיזו תקופה.
בדיקה יסודית של התשובות לשאלות הללו עשויה להיות ההבדל בין רכישת סלון חדש בעוד עשרים שנה לבין רכישת סלון חדש בעוד מספר חודשים בלבד!

מה אפשר לשלב בעיצוב הסלון?

אם אתם מעוניינים לשלב בסלון אלמנטים עיצוביים נוספים, החל בטלוויזיה ומערכת קולנוע ביתית עד לווילונות ותמונות על הקירות, כדאי לוודא מראש שהאלמנטים הללו משתלבים היטב בסלון החדש, על מנת לקבל מראה זורם ומעוצב היטב ולא בלאגן שיצרום לעיניכם מדי יום ביומו.

אל תשכחו למדוד את המרחב

חשוב לקנות סלון שמתאים למרחב שקיים בדירה, ולא גדול מדי או קטן מדי. כך למשל אם החלל גדול מאוד, מומלץ לרכוש שתי ספות תלת מושביות על מנת שהסלון לא ייראה זעיר; לחלופין, אם החלל קטן מאוד, מומלץ לחשוב יותר על שילוב של ספה דו מושבית עם כורסאות. אגב, לאור חזרת הטרנד של ספות נפתחות למיטה למטרת ריהוט בסלון, כדאי לדעת שישראלים רבים נוטים לרכוש ספה נפתחת מבלי לוודא קודם שיש לה מקום להיפתח – כך שאם לא מתחשק לכם להזיז את שולחן האוכל בכל פעם שאתם פותחים את הספה, כדאי לקחת את הנושא הזה בחשבון.

מומלץ להכין שרטוט של הסלון, כולל החלונות והדלתות, יחד עם אלמנטים קבועים כלשהם, אם יש (מדרגות, מעקות וכדומה), ולהביא אותו אל אולם התצוגה. שרטוט כזה, בהנחה ושורטט על פי קנה מידה מתאים כמובן, יוכל לסייע לכם לבחור את הסלון שמתאים לגודל הדירה שלכם.
חזרה